Школа латиноамериканських танців “Lago Dance”
для всіх

У школі латиноамериканських танців «Lago Dance» ми викладаємо різні танцювальні дисципліни, такі як кубинська сальса (salsa casino), бачата (bachata dominicana, bachata moderna, bachata sensual), реггетон (reggaeton), меренге (merengue) і ча-ча-ча (cha-cha-cha). Заняття танцями в «Lago Dance» – це не тільки навчання, а й передача атмосфери радості і спілкування.

У нашій школі латиноамериканських танців «Lago Dance» ми надаємо виключно якісне навчання, де крок за кроком Ви зможете зануритися в цей великий світ латиноамериканських танців. Ми завжди шукаємо найкращий спосіб передати наші знання, а також стежимо за тенденціями в світі соціальних латиноамериканських танців.

Методика занять в школі латиноамериканських танців «Lago Dance» спрямована на передачу знань, систематичність і послідовність навчання, яка в короткі терміни допомагає учням опанувати навичками і вміннями, як правильно вести в парі і слідувати за партнером, танцювати при цьому в ритмі і отримувати від цього задоволення.

Наші учні, завдяки нашому унікальному та педагогічному методу, заснованому на максимізації рівня навчання, швидко і з результатами для всіх рівнів отримують хороші і швидкі результати.

Наша галерея містить фото, які були зняті під час проведення наших майстер-класів, вечірок, різних заходів.

ЧОМУ варто вибирати саме школу танців «Lago Dance»?
для всіх

Тільки в «Lago Dance» власна програма навчання, яка побудована на постійної уваги з боку тренера і допоможе Вам досягти бажаних результатів!

Саме в нашій школі латиноамериканських танців Ви знайдете найкраще співвідношення ціна/якість в м.Київ.

Не потрібно шукати собі партнера/партнерку, щоб почати займатися – Ви можете самі приєднатися до груп.

На ВСЕ групи в школі латиноамериканських танців «Lago Dance» діє постійний набір. Приєднатися до груп Ви можете хоч сьогодні, для це потрібно лише подивитися розклад і вибрати відповідний час занять!

Завдяки тому, що у нас 4 рівня груп кубинської сальси та бачати, Ви зможете з легкістю підібрати для себе відповідний рівень.

Заняття латиноамериканськими танцями проходять у нас дуже енергійно, що допоможе Вам зарядитися після трудового дня, а також спалити зайві калорії, придбати гарний і підтягнутий вигляд.

Щотижня Ви зможете відвідувати вечірки, де проведете незабутній час і зможете повною мірою відкрити для себе світ латиноамериканських танців, оскільки «Lago Dance» є співорганізатором найбільших вечірок і open air в г. Киев.

«Lago Dance» – завжди маса вражень: нові люди, нові знайомства, нові інтереси і завжди позитив на заняттях!

Новини та акції

Відео галерея

Наш канал містить відео, які були зняті під час проведення наших майстер-класів, вечірок, різних заходів.

Ми тут

Ми знаходимося в центрі міста Києва біля метро “Палац УКРАЇНА”: Новопечерський провулок 3, корп. 2, поверх 4, каб. 405.