Школатанців Lago Dance для всіх

У школі латиноамериканських танців «Lago Dance» ми викладаємо різні танцювальні дисципліни, такі як кубинська сальса (salsa casino), бачата (bachata dominicana, bachata moderna, bachata sensual), реггетон (reggaeton), меренге (merengue ) і ча-ча-ча (cha-cha-cha). Заняття танцями в “«Lago Dance» – це не тільки навчання, а й передача атмосфери радості і спілкування.

В нашій школі латиноамериканських танців «Lago Dance» ми надаємо виключно якісне навчання, де крок за кроком Ви зможете зануритися в цей великий світ латиноамериканських танців. Ми завжди шукаємо найкращий спосіб передати наші знання, а також стежимо за тенденціями в світі соціальних латиноамериканських танців.

Методика занять в школі латиноамериканських танців «Lago Dance» спрямована на передачу знань, систематичність і послідовність навчання, яка в короткі терміни допомагає учням опанувати навичками і вміннями, як правильно вести в парі і слідувати за партнером, танцювати при цьому в ритмі і отримувати від цього задоволення. Наші учні, завдяки нашому унікальному та педагогічному методу, заснованому на максимізації рівня навчання, швидко і з результатами для всіх рівнів отримують хороші і швидкі результати.

Наша галерея містить фото, які були зняті під час проведення наших майстер-класів, вечірок, різних заходів.

Сальса, бачата або реггетон приносить щастя, розкріпачує і робить вас впевненими в собі. Тоді записуйтеся на групові заняття. А якщо хочете швидко, але грамотно освоїти техніку – в школі проходять також індивідуальні заняття. Регулярні акції та спеціальні пропозиції школи – приємний бонус до здоров’я і позитивному настрою.

Salsa

Cамий популярний і запальний танець

Кубинська сальса – один з найпопулярніших видів латиноамериканських танців в Києві. Також його називають – salsa cubana або salsa сasino. Це танець, який змусить Вас закохатися в латиноамериканську культуру! Сальса принесе у Ваше життя незабутні емоції і драйв, багато нових знайомств і яскравих вражень.

Танець розрахований для всіх вікових категорій.

Детальніше

Bachata

Ніжний і найромантичніший парний танець

Бачата – це танець родом з Домініканської Республіки. Bachata – це чуттєвий і романтичний танець, основною характеристикою якого є близькість і взаєморозуміння в парі.

Детальніше

Alejandro Lago Navarro
латиноамериканські танці

Кубинець за національністю, яскравий і харизматичний викладач Сальса Касіно. Засновник школи «Lago Dance» Київ.

Детальніше

Школа соціальних латиноамериканських танців «Lago Dance» – одна з кращих шкіл Києва та України. Основними напрямками в нашій школі є – романтична бачата, запальна сальса і reggaeton. З нами легко і весело! Що може бути краще танців після напруженого робочого дня?

У школі латиноамериканських танців «Lago Dance» проходить постійний набір на початкові, просунуті і старші рівні! Відвідуючи черговий урок танців, Ви кожен раз будете відкривати щось нове і цікаве.